Adblue İptali

Ecubest ile farkı hissedin

Adblue üre ve su bazlı bir sıvıdır ve motordan çıkan egzoz gazlarına püskürtülerek NOx gazlarının oranını azaltmak için kullanılır. Son zamanlarda bir fazlaca dizel motorda SCR-Adblue sistemi bulunuyor. Dizel motorların NOx gaz salımı benzinli motorlara göre çok fazladır. Bu gazların salınımını en üye indirmek için çeşitli yollar deneyim ediyor. Bu mevzuda en yeni teknolojik sistem SCR-Adblue sistemidir. Avrupa Birliği ülkeleri artan emisyon problemi sebebiyle Euro 6 standartlarını getirmiş ve adblue kullanımını zaruri kılmıştır. Artık otomotiv sektörünün büyük firmaları ağır araç enstrumanlarının ve iş makinalarının imalatında SCR-Adblue sistemini kullanıyor. Sadece adblue sıvısının bulunamadığı vaziyetlerde sorun yaşanıyor ve adblue iptali mecburi hale geliyor.

Araçlardaki SCR sistemi adblue sıvısı olmadan çalışamaz. Sıvı azalmaya başladığında da aracın beyni tecrübe et elektronik denetim merkezi kullanıcıyı uyarmaya adım atar. Bu ikaz alındığında adblue sıvısı alınması gerekiyor. Düzgüsel koşullarda petrol bürolarında adblue sıvısı satılıyor. Fakat bir takım petrol bürolarında de sıvı bulunuyor. Adblue azalması neticesi aracın çekiş gücü ve performansı azalıyor, sıvı bittiğinde ise araç çalışmıyor. Adblue iptal kiti kamyon, otobüs, tır şeklinde ağır vasıta çalgılarında ve iş makinalarında SCR sistemini geçersiz kılmak için tasarlanmış bir üründür. Adblue iptal kiti enstrumanlara bağlandığında adblue sıvısının kullanımını hatıranda durdurur, sistemi geçersiz hale getirir. Elektronik kontrol biriminde artık adblue düzeyi görünmez, aracın çekişi ve performansı düşmeden çalışmaya devam eder.

Adblue iptal etme

Performans kaybını ve ekonomik kayıpları önler. Aracınızın yolda kalma rizikonunu ortadan kaldırır. Adblue kiti aracın diğer parçalarına ve sistemlerine aslabir zarar vermez. Araca montajı oldukça kolaydır. Mercedes, volvo, ford, man markalarının ağır vasıta çalgılarını destekleyen adblue iptal aleti enstrumanlara yakıt tasarrufu da sağlamaktadır. Daha az yakıt tüketilerek daha etkin performans ele geçirilmektedir. Adblue iptali ile adblue arızalarını da önlemiş olursunuz. Her marka ağır vasıta aracı için tasarlanan iptal aletlerini Ecubest firmamız bünyesinde bulabilirsiniz. Ecubest üretmiş olduğu adblue iptal aletleriyle ferdi kullanıcılara veyahut nakliye şirketlerine hem maddi olarak bununla beraber performans açısından büyük avantajlar sağlamaktadır. En uygun ücretlerle sunmuş olduğumuz ürünleri her yerden sipariş edebilirsiniz. Siparişiniz kargo ile adresinize gönderilir.